Od księgowości podatkowej do zarządczej
Właściwie prowadzona księgowość jest źródłem wszystkich koniecznych dla sprawnego zarządzania informacji. Zarządzanie bez informacji przypomina poruszanie się po omacku. W Polkom7 wiemy jak sprawić by zarząd odnalazł wspólny język z księgowością i stworzył księgowość zarządczą. Księgowość zarządcza jest dokładnym odwzorowaniem specyfiki biznesu jaki prowadzisz. Księgowość podatkowa służy jedynie prawidłowemu wyliczeniu należności budżetowych. Dzisiaj księgowość podatkowa to stanowczo za mało.

Kupić czy wydzierżawić?
Systemy informatyczne kupujemy z reguły jako pakiet licencji na użytkowane programy oraz usługi. Te usługi to: analiza potrzeb, wdrożenie, szkolenie oraz serwis. Taka forma nabywania rozwiązań informatycznych wymaga sporych nakładów finansowych w początkowym okresie inwestycji. Tymczasem efekty wdrożenia odczuwalne są po dłuższym okresie czasu. Często inwestycje w  przedsięwzięcia IT kończą się fiaskiem. Polkom7 oferuje swoje rozwiązania na zasadach dzierżawy. Taka forma jest bezpieczniejsza z punktu widzenia inwestora i szczególnie wskazana dla firm rozpoczynających działalność.

 

Udane wdrożenie
Dlaczego 50% wdrożeń systemów IT nie przynosi zamierzonych efektów? Gdzie leży wina nieudanego wdrożenia? Czy po stronie firmy wdrażającej czy po stronie inwestora. Jakie warunki musi spełnić inwestor? Czego należy wymagać od firmy wdrożeniowej? Polkom7 zdobywa konieczne doświadczenie już od 1990 roku. Od początku przemian ustrojowych w Polsce pomagamy naszym klientom w osiągnięciu sukcesu na rynku.